Introductory Video
News & Announcement
Ongoing Projects
 •  

  Spor Dünyası'na

  Standard Çözümler...

   

  Türkiye' de endüstriyel spor markaları arasında önemli bir yeri bulunan Spor Dünyası, depo ve raf sistemlerini Standard' tan temin etti.

   

  Spor sektörüne inovasyon ve tüketici beklentilerini karşılaması ile yön veren Spor Dünyası, lojistik ve tedarik yönetimi sürecinde de oldukça başarılı işlere imza atıyor. Tüm bu süreçler de mükemmelliyetçi yaklaşımı gözeten Spor Dünyası, Standard Depo ve Raf Sistemleri' nin nitelikli endüstriyel depo çözümleri ile yoluna devam ediyor. Spor Dünyası' nın perakende ve toptan ticarette ortaya çıkan çok farklı depolama ihtiyaçlarını, Türkiye' nin en köklü endüstriyel depo ve raf sistemi üreticisi Standard giderecek.

   

   

  İstanbul Beylikdüzü' nde inşa edilen yaklaşık 30 bin metrekarelik Spor Dünyası deposuna 11 metre yüksekliğinde Mekik Raf Sistemi inşası başladı. Planlama ve montaj da dahil olmak üzere toplam 6 ay içinde tamamlanacak depoda 30 bine yakın palet istiflenecek.

   

   

  Üretimlerinde sağlığa uygun malzeme kullanarak bu konudaki duyarlılığını ortaya koyan Spor Dünyası, depo ve raf sistemleri yönetiminde de; Türkiye, Avrupa ve Amerika' daki test ve yükümlülükleri yerine getiren Türkiye' deki TEK firma olan Standard Depo ve Raf Sistemleri ile çalışarak kaliteye verdiği önemi ispatladı.

OTOMATİK RAF SİSTEMİ (PALETLİ ÜRÜN RADYO KONTROLLÜ MEKİK SİSTEMİ PALETLİ ÜRÜNLER İÇİN KAYAR RAF SİSTEMİ OTOMATİK RAF SİSTEMİ (KUTULU ÜRÜN) KUTULU ÜRÜNLER İÇİN KAYAR RAFLAR PUSH BACK RAF SİSTEMLER ÇOK KATLI (MEZZANIN) RAF SİSTEMİ KONSOL KOLLU RAF SİSTEMLERİ ENTEGRE PALET RAFLARI (DIY) SİPARİŞ HAZIRLAMA RAF SİSTEMİ TAVALI HAFİF TİP RAF SİSTEMİ R.A.P GİYDİRME RAF SİSTEMİ (SİLO) MOBİL RAF SİSTEMİ